Telefon

0533 093 55 82

E-posta

bilgi@drtubabayrak.com

Çalışma günlerimiz

Hafta içi ve Cumartesi

Samsun ilinde doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Samsun’da  tamamladım. Üniversite sınavına ilk girişte Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yerleştim. Tıp Fakültesi 4. Sınıftan itibaren Radyoloji uzmanı olmaya karar verdim ve tıpta uzmanlık sınavında (TUS ) tüm tercihlerimi Radyoloji alanında yaptım. Daha sonra memleketime dönerek Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Bölümünde uzmanlık eğitimimi tamamladım.

2011-2012 yılları arasında Ordu Devlet Hastanesi, 2012-2013 yılları arasında Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra 2013-2021 yılları arasında 8 yıl boyunca Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde çalıştım. Bu süreçte özellikle gebe ve çocuklara yönelik ultrasonografik ve doppler incelemelerde belirgin tecrübe sahibi oldum.

2022 itibariyle güzel Samsun’uma hizmete kendi muayenehanemde devam etmeye karar verdim ve Samsun’un ilk Özel Ultrasonografi Kliniğini açtım. Kliniğimde  kadın, erkek, çocuk, bebek ve gebeler olmak üzere tüm hasta gruplarının hastalıklarına yönelik ultrasonografi ve Renkli Doppler Ultrasonografi incelemelerini rahat, sakin, huzurlu ve steril bir ortamda özenle ve severek yapmaktayım. Ruh eşimin eşi ve iki dünya tatlısının annesiyim.